Solvangsalle 20 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Odder - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Odder. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Odder er to af de nyeste boliger, der er sat til salg, villaerne på Solvangsalle 20 og Præstelunden 4.

Solvangsalle 20 tilbyder et hjem på 155 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Denne villa er placeret på en grund på 751 kvadratmeter. Udbudsprisen for boligen er 5.995.000 DKK.

På Præstelunden 4 finder vi en rummelig villa på 180 kvadratmeter, også med 5 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 770 kvadratmeter og har en salgspris på 4.195.000 DKK.

Begge boliger præsenterer fine muligheder for familier, der ønsker et nyt hjem i Odder.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga