4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Odder. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Odder er to nye boliger blevet udbudt til salg, hvilket giver potentielle købere en bred vifte af muligheder at vælge imellem.
Den første bolig er en villa på Krabbes Ager 14. Huset har et boligareal på 137 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Det er beliggende på en grund på 898 kvadratmeter og er sat til salg for 3.295.000 kr.
Den anden ejendom er en landejendom beliggende på Alrøvej 160 Amstrup. Denne ejendom byder på mere plads med 215 kvadratmeter bolig fordelt på 5 værelser, samt et imponerende grundareal på 39.959 kvadratmeter. Prisen for denne ejendom er 3.195.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.