Borgergade 16 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Odder - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Odder. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Odder er villaen på Borgergade 16 en af de nyeste boliger til salg. Med et areal på 100 kvadratmeter fordelt på 3 værelser, tilbyder denne bolig en attraktiv løsning for dem, der søger et hjem med passende plads i en bynær beliggenhed.

Villaen er placeret på en grund på 588 kvadratmeter og udbydes til en pris på 3.195.000 DKK. Boligens udbudsdetaljer omfatter desværre ikke oplysninger om de månedlige ejerudgifter, men prisen indikerer en investering i en central placering i Odder.

Et alternativ i samme område er fritidshuset på Rypevej 7 i Spøttrup Str. Dette fritidshus har et areal på 72 kvadratmeter fordelt på 5 værelser, hvilket giver det en rummelig oplevelse til dem med behov for flere rum.

Huset har et grundareal på 701 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 2.595.000 DKK. Ligesom villaen på Borgergade mangler her også information om de månedlige ejerudgifter, men huset fremstår som et fristende valg for dem, der søger et fritidshus i skønne omgivelser.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler